Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem vagyok megelégedve a...

Nem vagyok megelégedve a hajammal. Egyszerűen borzasztó. Valaki adjon valami ötletet. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Most nyáron sokat foglalkoztam vele és szép fényes lett és sokat nőtt, viszont nagyon idegesít hogy ennyire könnyű szálú és bolytolódik, száll, bolyhos, egy nagy pufi az egész... Nagyon idegesít és egyáltalán nem tetszik :( ha levágnám se lenne jobb. Vasalni nem fogom nem is akarom mert letöredezik és hiába szenvedtem vele. Nem lenne göndör hajam épphogy hullámos és fésülés nélkül igénytelen és borzasztó. Mit csináljak vele? Van valami ami kicsit lenehezíti? (inkább otthoni, házi, természetes dolgokra gondolok) Minden válaszért rettentő hálás vagyok, csak adjatok valami tippet :(

2016. aug. 25. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Balzsamokat, olajokat használj, ezek nehezítik, bár nem éppen természetesek.
2016. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A húgom is hasonló problémával küzdött, végül hagyta magát rábeszélni és ő is kipróbálta azt a hajmosó szappant ami az én hajamat is rendbe tette. Most nagyon szép, könnyen kezelhető haja van, nem néz ki úgy, mint egy kis bari, mégsem tűnik a vékony haja pár szálnak.

manna.hu-ról rendeltünk neki Egészséges tincsek szappant. Nálunk már szinte mind ezt használjuk. Kicsit borsos az ára egy átlag samponhoz képest, de nagyon sokáig kitart egy és a mi hajunkkal tényleg csodát tett.

Sok sikert, hogy megoldást találj a problémádra!

2016. aug. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!