Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A legjobb hidratalo krem arcra?

A legjobb hidratalo krem arcra?

Figyelt kérdés

Letezik tokeles hidratalo? Ti megtalaltatok?

Olyanra gondolok, ami napszaktol fuggetlenul hasznalhato, nincs benne sok karos szutyok, gyorsan felszivodik.


Eddig nekem a Nivea kis kek hidrataloja valt be nagyon, de mostanaban nem, ezert mast, valami komolyabbat keresek.



#krém #arcbőr #Legjobb hidratalo
2017. aug. 24. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A legjobb a víz. Belsőleg, azaz meg kell inni. Gyorsan felszívódik, nincs benne káros szutyok, olcsó, és bármikor használható. Én sok vizet iszok, és egy darab ráncom nincs, pedig nem vagyok nagyon fiatal. 42/F
2017. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En is sok vizet iszom, kb 2 eve mindennap minimum 2,5 litert, mas egeszsegugyi okokbol is, de sajnos nem segit a boromon.
2017. aug. 24. 14:15
 3/4 anonim ***** válasza:

La Roche Posay, Bioderma, Clinique.


És ezek mellé ajánlok koreai szérumokat is ebayről. Zseniálisan hidratálnak, és csomó hasznos anyag van bennük, ezek tették helyre a bőröm kb.

2017. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Benton Snail Bee essence és kréme vált be.
2017. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!