Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit hasznaljak h gyorsan...

Mit hasznaljak h gyorsan megnojjon a hajam és szebb is legyen?

Figyelt kérdés
Kapszula, sampon, pakolás kinek mi jött be?:)

2017. aug. 24. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy számolj, hogy havi egy centinél többet nem nagyon nő az emberi haj. Szebb pedig úgy lesz, ha nem vasalod, nem fújod forró levegővel, és ha lehet, nem szőkíted. Ezzel már jó sokat tettél a hajad szépségéért.
2017. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Használj otthon elkészíthető olíva olajso hajpakolást. Én ma pl 20 perc alatt egy centivel megnővesztettem a hajam. Ha hetente 2szer 3 szor használsz ilyesmit, akkor akár 5 centit is fog nőni egy hát vagy hónap alatt. Eygénfüggő
2017. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a mestere vagyok a témának, annyi mindent kipróbáltam már. :D Ki kell próbálni, hogy Neked mi válik be a legjobban, mert ez egyénenként változó.


- Sörélesztő tabletta: olcsó és egész hatékony. Szebb lesz tőle az ember bőre és sűrűbb a haja. Nekem ettől hosszabb ugyan nem lett, de kétszer annyi igen, ami már félsiker. Olvastam olyan mellékhatásról, hogy hasmenést és nem tipikus helyeken pattanásokat is okozhat, ezekre érdemes figyelni ha elkezded szedni.


- Magic Hair kapszula: kicsit drága, de akciósan ki lehet fogni jó áron is. Nekem bejött.


- Ricinus olaj: Sok mindenkinek bejött, nekem nem, mert alig tudtam kimosni. Persze lehet van hozzáillő, jól habzó sampon, de én nem akartam vele kísérletezgetni.


- Olajos hajpakolások: Kókuszolaj, ricinus, oliva.. ezek mind-mind nagyon jók, én most ezt próbáltam ki : [link]


- Keratinos hajegyenesítés: erről még csak hallottam, de jövőhéten megyek először, akkor esetleg tudok majd többet is mondani, de erről is nagyon jókat hallottam eddig.


A végére pár sablondolog, amit biztos tudsz:


- Bő folyadékfogyasztás! (A legjobb a víz.)

- Bő vitaminbevitel.

- Hajvasalás, szárítás kerülése.

- Hajmosás után nedvesen a hajad végére minden alkalommal tegyél hajvégápoló olajat. (Ezt a fodrászom mondta.)

- Ha sok sampont használsz az is árt a hajnak.


Hirtelen ennyi jutott eszembe, de lehet még kiegészítem. :D


24N

2017. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!