Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy a fekete...

Mit csináljak hogy a fekete hajfesték ne jöjjön ki hamar a hajamból?

Figyelt kérdés
befestettük a hajamat garnier color naturals hajfestékkel kb háromszor hajat mosok és kijön a hajamból "ledobja" mit lehetne csinálni hogy tartósabb legyen a festék? kétszer festettük eddig

2017. aug. 24. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
én nem vennék ilyen drága festékeket. kis fáradt olajat elmaszirzol a fejeden az is beszínezi. igaz lejön az is, de legalább olcsó.
2017. aug. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A head&shoulders nem hajfestek barat sampon. Moss vele hajat, es uty kiszedi a szint, mint a a huzat. Tapasztalat
2017. aug. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2#nagy szövegértő😅

Próbáld színvédő samponnal mosni a hajad.

Barátnőmnek is ilyen a haja mi sem értettük hogy ez miért van így. Ő befestette feketével 1 hónap múlva már az eredeti szőkésbarna haja volt. Befestettük az én szőkésbarna hajam az istennek nem akar kikopni növesztem lefele elértem egy sötétbarna hajat leszivatással,tovább nem akartam kinozni. Probálkozhatsz más fajta festékekkel hátha valamelyik megtapad a hajadban.

2017. aug. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi 2.pont az lenne a cél hogy ne jöjjön ki :D
2017. aug. 25. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!