Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezek a hajak csak szerintem...

Ezek a hajak csak szerintem lettek nagyon ízléstelenek? Főleg mivel fodrász, és még ki is teszi az oldalára.

Figyelt kérdés

[link]

Az ombrék például egyenesen gusztustalanok, de lehet csak nekem ez a véleményem..


2017. aug. 25. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Maximum az egyik kis srác frizurája az amire azt mondom, hogy nem olyan rossz.
2017. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Mi ez, valami lejárató kampány? Nekem semmi bajom nincs ezekkel a hajakkal, nekem tetszenek.


Te valami fodrász vagy? Utána tudnád csinálni?

2017. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem lejárató kampány, ő maga teszi ki az oldalára, akinek tetszik, tetszik, akinek nem, annak meg nem tetszik :P. Lehet ingyen reklámnak is nevezni ennyi erővel. Csak érdekel a többi ember véleménye.
2017. aug. 25. 11:22
 4/12 A kérdező kommentje:
És nem vagyok fodrász, de itthon magamnak jobban megcsináltam az ombrét, mint ő.
2017. aug. 25. 11:23
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Uramisten🤣Hát ezek tényleg nem túl ízlésesen.Kedvenem az ombre haj🤦🏼
2017. aug. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésedre értettem a lejárató kampány szöveget!
2017. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom! Mi az az "ombre"? Mondom azoknak akik szerint szakszerű ez az oldal:az ombre=színátmenet, nem "elvágjuk" a haj negyedét és onnantól monoton világosabb szín jön. Na meg az a V vágás, örülhet a gazdája, ha nem törik agyon a hajvégei.
2017. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ombrék elég gázosak, de inkább azt mondanám, hogy fura emberek járnak hozzá , fura kérésekkel :D
2017. aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, az utcán annyi ilyen elcseszett ombrét lehet látni.. 😦

Szerintem is elég bénácska. De hát ha neki tetszik..

2017. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem egy mesterfodrász szint. Mondjuk ennél szebb hajat csinált már nekem olyan is, aki nem is fodrász :D Meg (nem egoizmusból), de szerintem ezeknél én is csináltam már szebb hajakat sógornőmnek például.
2017. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!