Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, milyen volt a legdrasz...

Lányok, milyen volt a legdrasztikusabb hajvágásotok?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok? Mekkorából meddig érőt vágattatok? Miért döntöttetek úgy, hogy levágatjátok a hajatokat?

2017. aug. 19. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen vágattam le a derekamig érő hajamat vállig érőre. Nem bántam meg, mert az ok amiért le akartam vágatni az az volt, hogy mindig mindenkinek meg akartam felelni és nem mertem vágatni a hajamból mert mindenkinek a hosszabb jött be és végre a saját lábamra álltam és nagyon szeretem rövidebben igaz egy éve volt és nőtt azóta:)
2017. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

28 voltam, elkezdett hullani. (Később kiderült, hogy vérszegénység miatt.)


Mivel mindig nagyon dús és sok volt, elszakadtak benne a csatok meg a gumik, azt hittem, ennyi súlyt bír el a fejem, innentől hullani fog.


Soha nem voltam olyan nyápic pitsa, akinek a hajhossz az egyetlen értéke, mindig úgy voltam vele, hogy inkább dús legyen, mint hosszú. Mell alá ért, levágtam magamnak vállig érőre, két napra rá fodrászhoz mentem, és csinált nekem egy eszméletlen jó frizurát, Goldie Hawn 60-as évek... magamtól nem választottam volna ilyet, de qrva jól áll, azóta röviden tartom, és már 30 vagyok, és MINDENKI tegez. Azelőtt is kb 70%-ban letegeztek, de ezzel a hajjal mindenki sziázik.

2017. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

12 éves lehettem kb. A hosszú,derékig érő hajamat vágattam le hátul enyhén felnyírt,elől váll fölé érőre. :) Változtatni szerettem volna,rövid hajat akartam. Visszanövesztettem.

Aztán 16 évesen úgy szint derékig érő hajamat vágattam le váll alá érőre.Muszáj volt vágatnom,el volt töredezve. Itt nem akartam rövidet(mondjuk nem is lett rövid,csak a derékig érőhöz képest),csak annyit kellett,hogy egészséges legyen.

2017. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Háromszor vágattam eddig le a kb hátközépig érő hajamat, először kb 9-10 évesen, olyan 5-10 centisre (akkor még nagyon göndörödött, úgyhogy nem tudom pontosan), majd 17 évesen tüsire, és 33 környékén újra tüsire. Mostanra visszanőtt megint hátközépig :).
2017. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12évesen a mellig érő hajam levágattam állig éröre.
2017. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az óvodában, 5 évesen. Egy másik kislány levágta az egyik copfom, és ezért le kellett vágni a hajam rövidre, akkorára, amekkora maradt, a fülemig kb.
2017. aug. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Általános iskolás negyedikes voltam, amikor a hátközépig érő hajamat levágattam elég rövidre, ilyenre kb: [link]

Csak az én hajam igazán hullámos, és nem állt ilyen szépen, plusz a fodrász is elég béna volt. Nem állt jól.

2017. aug. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg ilyen hajvágásom volt, egy idő után mindig megbántam. 11 éves koromban a derékig érő hajam levágattam vállig érőre. Az a hossz egyébként tetszik, csak a köztes állapotot utálom :D 13 éves koromra hátközépig ért, akkor levágattam lapockáig+ tépettre. 15 éves koromban levágattam kb 7 centisre, fiúsra. Borzalmasan állt, és egy betegség miatt elkezdett foltosan, csomókban hullani. Jelenleg 17 vagyok, és a visszanövesztésen szenvedek, mostanra értem el, hogy egy hosszban ér a vállamig :D Megfogadtam hogy soha többet nem vágatom le vállig érőnél rövidebbre, remélem betartom, mert a váll fölé érő és a fiús nagyon borzasztóan áll.
2017. aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy elszúrt dauer miatt a vállig érőt fiúsra nyírattam.
2017. aug. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4: akkor lassan itt az ideje ismét tüsire vágatni? ;)
2017. okt. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!