Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezek a kis barnás, szürkés...

Ezek a kis barnás, szürkés pontok mitesszerek? Hogy tudok megszabadulni tőlük?

Figyelt kérdés
Az orrom tele van velük, és elég kicsik, bár akárki meglát az undorító pöttyös orrom ég be a szemükbe. :( Az orrom mellett is ugyanolyan, és a homlokomon meg az államon is van egyébként, de az orromon a legkiemelkedőbb a számuk. Már próbáltam eltüntetni őket mindenhogy. Gőzöltem az arcom, majd nyomkodtam, és rengeteg sárga cucc jött ki, de ugyanannyi szürkés pötty maradt mégis. Többféle tapaszt is próbáltam, azok is kiszedtek rengeteg sárga valamit, de ugyanolyan sok pötty maradt. Sőt, 2 éve még kozmetikusnál is jártam egy tini kezelésen, akkor nyomkodta az orrom is, de még akkor sem tűntek el, max. 30%-kal lett kevesebb. Hogy tudnék megszabadulni tőlük?
2017. aug. 25. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Rendszeres kozmetikus,

több lépéses bőrápolás:

Tisztítás

Tonik

Pórusösszehúzó

Szérum

(Fényvédő)

Hidratáló krém


Heti 2x lehetőleg enzimes bőrradírr és maszk

2017. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Söt???wtf???

Az ilyen börrel a kozmetikus nem két évente látogatando, sokkal gyakrabban kéne odajárnod!!!!

2017. aug. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos elég rossz tapasztalatom volt azzal az egy kozmetikussal... Nemsokára elmegyek újra egy másikhoz, de nem hiszem, hogy nagyon gyakran tudnék járni, mert majdnem 10 ezer forint a kezelés.
2017. aug. 26. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!