Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Főként az államon van egy...

Főként az államon van egy csomó nem sárga hanem piros pötty (pattanás). Hogyan tudnám eltüntetni? Ti milyen sminklemosót és arctisztitót használtok? Hogyan hidratáljátok a börötöket?

Figyelt kérdés

Nekem most száraz a böröm föként az orromnál ott hámlik is.

Hogyan tudnám eltávolítani a miteszereimet? Válaszokat előre is köszönöm.



#eltüntetés #pattanásaimat?
2017. aug. 25. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Írok pár cuccot, amik nekem beváltak. Először is az új kedvenc cuccom egy szappan, zöld agyag meg tafa olaj van benne. Nagyon jól tisztít, nekem kiszedte az összes miteszeremet, szinte nem is látszódnak a pórusaim mióta használom. Pattanásokra is nagyon jó. Neten rendeltem, van sok helyen. Smink lemosásra nem nagyon alkalmas, meg ha a szemedbe megy az borzasztó, szóval óvatosan kell vele bánni.

A másik kedvencem az Akneroxid gél, vény nélkül kapható. Mondjuk neked nem biztos, hogy ajánlanám, mert nagyon szárítja a bőrt, ha mindenhova kened. De ha csak a pattanásokra rakod, akkor nagyon jó. 2-3 nap alatt eltünteti.

Sminklemosónak ilyen micellás arctisztító zselét használok, a márkáját meg nem mondom most így hirtelen, drogériás cucc, az olcsóbb kategória. Mivel nem sokat sminkelek, így nekem teljesen mindegy milyen, csak hozza le a sminket.

Arctisztítónak én vegyesen használok Garnier arclemosó tonikot (a zöldet), meg Cean&Clear miteszer eltávolító tonikot. Az utóbbi alkoholos, szóval csak fertőtlenítésre használom, ha mondjuk kinyomok 1-1 nagyobb pattanást. Minden napos használatra a Garniert ajánlom.

Hidratálónak aloe-verás krémet használok, imádom. Mindenhova ezt használom, kézre, arcra, testápolónak. Nagyon jól hidratál és gyulladáscsökkentő is, szóval a pattanásokra nagyon jó.

Ha száraz a bőröd, akkor még az argánolajat tudom ajánlani, nagyon szép és hidratált lesz tőle az arcod.

Én úgy szoktam, hogy fürdés után (ha nem voltam kisminkelve), akkor megtisztítom az arcom a zöld agyagos szappannal, utána a garnier tonikkal még áttörlöm, ezt hideg vízzel leöblítem. Utána ha vannak pattanásaim, akkor Akneroxid gél, utána pedig az aloe-verás hidratáló.

2017. aug. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönön sokat segitettél😘
2017. aug. 25. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!