Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy fiú festi a haját? Általában mindenki azt gondolná, hogy meleg de mi van ha azért festi, mert tetszik neki? Nekem pl. bejött Eminemnek a szőke haja és elgondolkodtam rajta hogy miért ne. Szóval?

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Ezen nem kell meglepődni, ha egy férfi kilép az igénytelen szürkeségből az csak meleg lehet!

Ez egyértelmű a sok beteg körében, viszont ha nem foglalkozol a patkányokkal akkor egész jó kis egyedi külakakot ölthetsz.

Szóval...? :)

2017. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom se a meleggekkel , se a hajfestős fiúkkal. Ha jól áll neki , csinálja nyugodtan. Amúgy ha megakarod csinálni a hajad, akkor csináld , sz@rd le a többi ember véleményét :)
2017. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tanácsolom,mint az előttem szólók.

Az ő hajuk? Nem! Nem szeret nézni a hajad végett?

Kapja be xD

Hát most komolyan :D


Utálom az olyan embereket akik egyből a külsőről ítélnek.

Nem kell velük foglalkozni, egyszerű. Nincs más dolguk,mint mások életébe beleszólni.

Szomorú!

2017. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem gondolok. Volt osztálytársam, akinek a táncos fellépései miatt kötelezően feketére kellett festetnie a haját.

S a párom anno hidrogénszőke és vörös is volt. Miért ne? Ha neki az tetszik? Mi köze van ennek a szexuális orientációhoz, el nem tudom képzelni, ez ízlés, hangulat, akár feltűnősködés egyeseknél, másoknak cosplay, önkifejezés... Semmi baj vele.

Azért bizonyos színeknél számítani kell rá, hogy támadás éri az embert. A páromnál a hidrogénszőke akasztott ki egyeseket, pedig remekül állt neki (a természetes hajszíne barna). Pedig azt még lehet fokozni.

2017. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!