Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen praktikák a pattanások...

Milyen praktikák a pattanások eltüntetésére házilag?

Figyelt kérdés
Kijött az arcomon és az államon meg a szám mellett 1-1 pattanás kinyomtam őket de nagyon csúnyán pirosak..olyan rosszul érezem magam tőlük. Hogy tudnám házilag valamivel eltüntetni halványítani?
2010. máj. 25. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én este fürdés és arcmosás után bekenem sima mentolos fogkrémmel, és rajtahagyom éjszakára. Tök jól leszárítja.

16/L

2010. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Hmm lehet hogy használ ,de nem kened össze az ágyneműdet vele?

14/L

2010. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

vigyazz a fogkreem nem mindenkinek hasznall

akkor probald ki ha jolatgondoltad

masfel eve enis fogkremet tettem ra es oan csunya lett h a hegéét a mai napig nemtudtam eltuntetni semmifele kezsitmennyel,akar házi,akar orvosi,v barmien fele csodaszer amiket reklamoznak,nemvagyok vlmi pattanasos 3-4 tobb sosincs hállisten azok is mar hallisten kicsik,regebben eleg pattanasos voltam enis,szvaaal en persze ezcsak az en velemenyem tapasztalatom a fogkremet nem ajanlom:S

2010. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ja es 15/L

ha nemakarsz semmifele ien kenceficeet a kamilla teaat ajanlom en kb 1 honapja hasznalom minden nap attorolgetem wle az arcom es sztem hatasso erezhetoen puhabb es lathatoan szebb lett tole a borom,sot meg a heget is halvanyitotta....

2010. máj. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem lehet összekenni vele.

az a gond tegnap este pont a fokrémes dolgot csináltam de ugyanolyan piros és csúnya

2010. máj. 25. 19:47
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
tegyél rá apukád arcszeszéből.. komolyan.. leszáritja nagyon jól.. nekem segített..
2010. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nincs apukám:S már valami?:(
2010. máj. 25. 23:05
 8/11 anonim ***** válasza:

uh sajnálom :S

akkor vegyél férfi arcszeszt :D.. :)

2010. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
menj el gyogyszertarba es kerjel zyneritet.egy het utan latszik a valtozas.borgyogyasz ajanlotta es bevalt.probald ki megeri.remelem tudtam segiteni:)20/L
2010. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szalicilsav vagy fogkrém:)
2010. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!