Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki próbálta már a c-vitami...

Valaki próbálta már a c-vitaminos hajfesték eltávolítást?

Figyelt kérdés
Elnéztem a hakfestéket es véletlen egy fekete árnyalatot vettem, íg most fekete a hajam es nagyon nem tetszik. Már mindent próbáltam, ez a módszer az utolsó reményem! Kinek vállt be, tapasztalatok? Mindenkit felpontozok aki bármit ír!!!

#haj #fekete #hajfesték #C-vitamin #hasfestékeltávoltítás
2017. aug. 27. 20:41
 1/3 anonim válasza:

Én is ugyanígy jártam, a sötét hajszíntől szeretnék megszabadulni. Én tegnap próbáltam először és nekem tényleg világosított. Úgy csináltam hogy tabletta formában volt nekem és összetörtem vagy 15 darabot és sampont kevertem hozzá kb annyit hogy hajfesték állagú legyen. De ezt szerintem még meg fogom ismételni párszor hogy még világosabb legyen.

Próbáld ki szerintem nem veszítesz semmit! Sok sikert!:)

2017. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jaj és azt lehagytam hogy nekem 1 órát volt fent a hajamon.
2017. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ignis Subdialis ***** válasza:
Vegytiszta C-vitamin port lehet kapni a dm-ben, Rossmannban, Müllerben, 100 g 6-700 Ft. Sokkal olcsóbb bármilyen tablettánál, nincs benne felesleges hordozóanyag, nem kell őrölni. Kb. 6 cm-s csavaros fedelű műanyag tégelyben van, a táplálékkiegészítőknél.
2017. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!