Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mire jó ez az eljárás? Mi a...

Mire jó ez az eljárás? Mi a lényege?

Figyelt kérdés
Sok beauty videóban láttam már ilyen szilikonos akármit, mint az úszósapka, amiből kihúzgálják a hajtincseket és úgy festik. Lehet teljesen hülyeség a kérdésem de nem vagyok túl jártas hajfestésben. Ezt miért csinálják? És a fodrász honnan tudja hogy az összes hajtincset kihuzogatta?

2017. aug. 28. 01:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek az a lényege, hogy nem minden tincset fest be (melír).
2017. aug. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a videón egyáltalán nem látszott :D Az egész haj ugyanolyan platinaszőke lett...
2017. aug. 28. 01:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Melir sapkanak szoktak használni, de így énse értem hogy mi értelme ha egyszínű lett XD
2017. aug. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Fodrász vagyok.Ha jól értem a melírsapkán keresztül nem csak néhány tincset húzkod ki hanem szinte az összes hajat?

Mi akkor alkalmazunk ilyen módszert ha a vendég allergiás a hajfestékre.Ezzel a módszerrel elkerülhető, hogy festék kerüljön a fejbőrre.Leginkább rövid hajon.

Hosszú hajnál pedig becsomagoljuk a tincsket fóliába mintha melíroznánk.

Itt sem érintkezi a fejbőrrel a festék.

2017. aug. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!