Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első alkalom! Hogy bírtátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalom! Hogy bírtátok a fájdalmat lányok?

Figyelt kérdés

Mindenki mondja, "ha figyelmes lesz nem fog fájni". Na persze. Biztos, hogy figyelmes lesz. Szeretjük egymást,vágyunk egymásra, de egy mini tampont nem tudok feldugni, szóval nem tudom elkepzelni, h ne fájjon (hiába nem stresszelek majd rá). Szűk lányok ti hogy bírtátok? Volt, hogy kértétek, fejezzétek be?

18L



2017. júl. 30. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Tágítsd ki elötte.. gyakorolj, ujjazd magad stb..

Ez van.

2017. júl. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Nekem egyáltalán nem fájt. Ha kellően hosszú ideig csinálja az előjátékot és használ bőven síkosítót is, közben ellazulsz akkor nem lesz vészes. Pedig én is ritka szűk vagyok, a nőgyógyászom szerint is, a legkisebb kacsa felhelyezése is nagyon problémás,de szex közben(persze ha kellően akarom és előkészítenek) nem okoz problémát.


Barátnőm azt mondta neki fájt picit, de kb két másodperc volt az egész, egy villanásnyi éles fájdalom, de el is múlt utána.

2017. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

HA egy minitampon gondot okoz, akkor menj el nögyógyászhoz, mert valami nem stimmel veled, vagy fiziológialag, vagy pszichésen.


Az elsö szex normál esetben nem fáj, csak egy pillanatra érzel valami kellemetlenséget. Kivétel, ha valami nincs rendben, pl túl vastag szüzhártya - de ez igen ritka dolog.

2017. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
40%
Amúgy lenne egy kérdésem szűz lányoknak van külön tampon? 😃 Ha már itt járunk férfi vagyok szóval csak kíváncsiságból kérdezem
2017. júl. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 nincs.
2017. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Én nagyon szük vagyok. És nagyon fájt is. Minden alkalommal amikor beteszi akkor egyszerüen fáj, volt olyan hogy előjáték után volt de akkor is fájt. Meg miközbe mozgatja akkor is. Es még máig. Szóval nagyon reméllem hogy hamarosan kitágulok mert ez igy borzalmas.

Ja és kb minden alkalommal kijön a könnyem plusz azt se birom h ne adjak ki hangot.

Szóval ja plusz eddig még egyszer se mentem el. Neki elég vastag van szóval sztem azért is. Reméllem neked nem fog annyira fájni:)

2017. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Most olvasom a válaszokat. Akkor velem baj tuti baj van. 😅😅
2017. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nem igazán fájt, inkább feszített, kb mint amikor megpróbálod a lehető legnagyobbra nyitni a szádat. Hülye hasonlat, de egész találó. Igaz, én nem voltam előtte ennyire szűk, a tamponos mércénél maradva nekem szűzen is felfért az éjszakai super.

De ha te ennyire szűk vagy, tényleg érdemes lenne elnézni a dokidhoz. És amúgy sok-sok előjáték, ujjazással tágítás, és a síkosító a barátod.

19L

2017. júl. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Amugy voltam 2 nőgyógyásznál is (nem e miatt) de mindkettő azt mondta, h normális vagyok, csak ilyen a szűzhártyám és kész...

2017. júl. 30. 17:59
 10/12 A kérdező kommentje:
#3 én több emberrel is beszéltem, akik azt mondták eléggé fájt az 1., és nem egy olyan barátnőm van akinek nem ment fel a minitampon :O
2017. júl. 30. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!