Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Más is járt már úgy, hogy...

Más is járt már úgy, hogy lekoptatta a fodrász?

Figyelt kérdés
Májusban voltam egy fodrásznál, nagyon meg voltam vele elégedve. Festésen kívül mást is ki szerettem volna próbálni, de azóta sem veszi fel a telefont. Amikor nem dolgozik azt fbra kiirja, illetve mikor elsőnek hívtam és nem vette fel, utana visszahívott. 2x hívtam júniusban és kétszer most augusztusban, de semmi. Nem ertem miert, jól elbeszélgettünk, és nekem sincs semmi bőrbajom vagy bármi.
2017. aug. 29. 13:09
 1/7 A kérdező kommentje:
* fodrász :DDD
2017. aug. 29. 13:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg személyesen időpontot kérni.
2017. aug. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy terhes, vagy beteg, próbáld többször hívni, vagy hagyj neki üzenetet.
2017. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
irj neki egy üzenetet. ha nem reagal hagyd a fenébe.
2017. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Fb-ra szokta feltölteni a munkájait, szerintem nem beteg 😕 Sajnálom, mert olcsón és szépen dolgozott. Kiirta egyszer, hogy ne üzenetben, hanem telefonon kérjünk időpontot, de hat max írom neki, hogy nem érem el. Személyesen sajnos nincs a szalonban, csak, ha van is vendeg. Amikor en mentem, akkor nyitotta a szalont, amugy zárva.

Köszi a válaszokat 😙

2017. aug. 29. 14:03
 6/7 anonim ***** válasza:

En ugyanigy voltam a kormossel de minen nap rakja fel a munkait🙄

Keress egyszeruen egy ujat

2017. aug. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Találtam! 😌
2017. aug. 29. 19:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!