Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kevésbé káros a hajszárítós...

Kevésbé káros a hajszárítós formázás, mint a hajvasalás?

Figyelt kérdés
Közepesen hullámos, vastagszálú, egészséges, festett hajamat elég sokat vasaltam, hála égnek nem viselte meg eddig túlságosan, de nem is szeretném hogy megviselje.. Eddig is csináltam azt többször, hogy nagy körkefével formáztam, mert ha csak úgy hagyom megszáradni, semmi formája... Ha ezentúl ez lenne a gyakoribb, az kevésbé káros ugye, mint a hajvasalás?
2010. máj. 25. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,kevésbé káros. De ha esetleg állítható a hőfoka a hajszárítódnak, akkor azon is a kevésbé melegre állítsd!
2010. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Három fokozat van, és a középsőt használom mindig. A hármas tűzforró, az egyes pedig túl hideg.. :) Gondolom akkor az jó. Köszi a válaszod!
2010. máj. 26. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!