Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Viszket a fejem hajfestés...

Viszket a fejem hajfestés után, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt festettem be a hajam Palette hajfestékkel és még mindig nagyon viszket a fejem. Már másodjára volt ezzel a festékkel feste a hajam. Először nem tapasztaltam ilyet, de most igen. Ez allergiás reakció lenne? Ha igen akkor mit tegyek?

2017. aug. 29. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Bőrgyógyász, plusz ne fesd akkor drogériás minőségű festékkel a hajad, mert valószínűleg allergiás vagy egy összetevőre.

Bár tudom, hogy a drogériás festékek között is vannak jó minőségűek, de nyomába se érnek a professzionális termékeknek.

Ha pedig sajnálod rá a pénzt, inkább ne fesd.

2017. aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2017. aug. 29. 23:40
 3/6 anonim válasza:
55%
Told le nullással
2017. aug. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon alaposan kell leöblíteni festés után a hajat. Nálam is előfordult már, hogy nagyon rászáradt a festék a hatóidő alatt a bőrömre és nem vitte le a sima víz. Mosd meg újra, sokáig öblögesd és tegyél rá balzsamot úgy hogy a fejbőrödet is érje.
2017. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
# 3/4 Tolassam le nullásal? Azt mondod? És annak mi értelme lenne? Legalább ésszerűen válaszolnál a kérdésemre ha már vetted a fáradságot,hogy választ írj. :D
2017. aug. 30. 23:25
 6/6 A kérdező kommentje:
# 4/5 köszönöm a tanácsot :)
2017. aug. 30. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!