Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 30-60 kihulló hajszál egy...

30-60 kihulló hajszál egy hajmosás során mennyire sok?

Figyelt kérdés

Alapból nem hullik a hajam, hála az égnek.

Egy átlag reggeli fésülködés során 4-6 hajszál marad a hajkefében, pedig alapos vagyok.

Nemrég sampont váltottam, és kíváncsiságból megszámoltam a mosás közben kihulló hajszálakat (nem fésülködtem mosás előtt, egész nap össze volt fogva), és 30 szál maradt a kádban.

Elsőre soknak tűnt, mivel hosszú, de tényleg ennyi.

Utána még 12 a fésűben, bár még nem szárítottam meg.


Természetes (natúr) sampont és hajpakolást használok.


2017. aug. 31. 20:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Vékonyszálú, normál mennyiségű, derékig érő hajam van
2017. aug. 31. 20:39
 2/5 anonim ***** válasza:
NAPI 100 hajszál elvesztése természetes!
2017. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ, hogy milyen gyakran mosod a hajad. Én például úgy vettem észre, hogy amikor 5 naponta mosom, akkor sokkal több hajszál jön ki egyszerre, szinte tele van a kád vele (szerintem több mint neked), amikor 2 naponta mostam, akkor csak éppen valami. Ez már évek óta így van, nem vettem észre, hogy kevesebb hajam lenne, úgyhogy valószínű nem kóros.
2017. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az utóbbi két alkalommal valóban hosszabb idő telt el két mosás között, de erre nem is gondoltam...Szintén kétnaponta szoktam, de most csak 4 naponta mostam meg
2017. aug. 31. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van, de a hajam továbbra is dús, nem vettem észre ezen változást. Szerintem nincs baj.
2017. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!