Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszer kinyomkodása kozmeti...

Mitesszer kinyomkodása kozmetikussal? Nektek bevált?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta gondolkodok rajta, mert csúnya fehér mitesszereim vannak az orrom körül. Attól félek, hogy hegek maradnak majd nyomkodás után. Valamint azt hallottam, hogy ezeket hiába nyomkodják, úgyis vissza fognak térni. Nektek mi a tapasztalatotok?
2017. aug. 31. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Inkább magamnak takarítgatom itthon. Kinyomkodni soha nem szoktam, bár mondjuk nem is annyira vészesek. Gőzölés, utána zöldagyagos teafa olajos szappan, utána miteszer eltávolító tonik. Meg van ez a fekete arcmaszk, az is nagyon szépen kiszedi.

De amúgy a kozmetikusnak ez a munkája, nyilván ért hozzá. Rengetegen járnak kozmetikushoz, mégsem szaladgál minden 2. nő hegekkel az orrán. :) Ha neked tényleg elég csúnya miteszereid vannak, akkor inkább szánj rá egy kis pénzt. Előtte esetleg kérdezz meg pár ismerőst, hogy kit ajánl, ki az aki tényleg igényesen dolgozik.

2017. szept. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem marad heg ! És igen újra fog termelődni! A miteszer egy faggyu dugasz ami a pórust eltömíti. Sok bőrtípus velejárója! Én ajánlom a kozmetikust. Szakszerűen és sterilen távolítja el a miteszereket :) Fontos a bőr előkèszítése és puhítása. Illetve nyomkodás után az utókezelès és fertőtlenítés! És az elmaradhatatlan pórus összehúzas! Hiszen a pórusban összegyült pórus tàgulhat,és csunya kis lyulacsos lehet a bőr!
2017. szept. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Valamint azt hallottam, hogy ezeket hiába nyomkodják, úgyis vissza fognak térni."


Ez teljesen igaz. Ezért kéne egészséges életmódot folytatni, napi minimum 2 liter vizet elfogyasztani, nem kéne sok kemikáliával kenni az arcot. Plusz tinikorban tombolnak a hormonok, akkor persze, hogy több van mint kellene, hogy legyen.


Ha kozmetikushoz mész, nem fog heg maradni, ő szakember, érti a dolgát.

2017. szept. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam kozmetikusnál ilyennel, de a párom igen. Azt mondta hogy tiszta vörös volt utána a feje, és pár nap alatt ugyanott tartott úgyhogy neki úgy nem érte meg az egész.
2017. szept. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Kozmetikust ismerek, járok is, és általában rá akar beszélni erre is.


Egyik ismerösömnek pattanásokat nyomkodott ki, és sokkal csunyább lett az arca mint elötte. Ragyás lett neki, nem gyogyult be szépen. Ezért félek, hogy mitesszereknél is ez lesz, ha megbolygatjuk.

2017. szept. 7. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!