Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valamit tudnátok ajánlani,...

Valamit tudnátok ajánlani, hogy mivel tisztítsam az arcom nap végén ésténként, hogyha nagyon mitesszeres vagyok? 13/F

Figyelt kérdés

2017. szept. 1. 22:23
 1/7 Metionin ***** válasza:
Használj bőrradírt és ha megteheted, nyugodtan menj el kozmetikushoz is.
2017. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy a bőrradír az nem tisztítja meg az arcot, csak az elhalt bőrt szedi le. De lehet hogy tévedek :/ Kozmetikushoz viszont járok
2017. szept. 2. 11:27
 3/7 Metionin ***** válasza:
Teljesen nem szedi ki a mitesszereket de tisztítja a pórusokat és utána sokkal könnyebb kinyomkodni is őket. Szerintem megéri használni, nekem anno sokat segített amikor nagyon pattanásos-mitesszeres voltam.
2017. szept. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ! :)
2017. szept. 2. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Erdemes minden reggel es - foleg - este tisztitani az arcodat. micellas vizzel vagy valamilyen arctejjel, lehetoleg ne legyen bennuk alkohol (den. Alcohol neven van feltuntetve) es parfum. Herbariaban vagy ilyesmi boltokban tudsz venni meg zold agyagot, ezt maszkkent hasznalhatod hetente 2-3x. Es az etkezesed is szabalyozd, keruld a gagyi kajakat, cukrot.
2017. szept. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Az arcvizet mindenképp ki fogom próbálni! :)
2017. szept. 2. 17:38
 7/7 anonim válasza:
Szia én is így vagyok (14/L). Én mindig mikor szükséges jól kigőzölöm az arcom forró kamilla tea gőzzel,jól felpuhul és kinyomkodom. Utána lemosom micellas vízzel. Légy steril!:)
2017. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!