Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 20 éves srác vagyok, vékony,...

20 éves srác vagyok, vékony, száraz, sűrű, töredezett hajam van, nem is egyenes, hanem talán hullámos, a vége pedig felkunkorodik! Egyszerűen borzalom. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Neutrogena T/Gel sampont használok, ami nem szárítja ki, utána egyből átmosom SYOSS Repair Hair Conditionerrel. Hajszárítót nem használok, mert akkor 1 napig olyan mint a száraz fű, összevissza állnak belőle szálak.


Mosás után Gliss kur keratinos olajjal szoktam befújni, és hagyom magától megszáradni, akkor egész selymes lesz, azonban a kiálló szálak megmaradnak, a vége szét van töredezve, hullámos.


Növesztem felül, azért nem vágatom le még a hajvégeket, mert akkor ami megnő 2 hét alatt, azt le is vágja.


Hajegyenesítő spray, esetleg a hajvasaló segíthet?


Vagy bármilyen termék?


Rengeteg külföldi videót néztem, hogy mikkel kezelik, de idehaza bárhová megyek be, ugyanaz a 3 féle sampon, 3 féle olaj, 3 féle zselé/wax van.


8.000ft-ért meg csak nem rendelek egy kis tégely waxot.


20F


2017. szept. 2. 12:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Vágasd le, utána hair pro-tox termékcsalád a kallostól
2017. szept. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!