Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés! Jártatok már úgy,...

Hajfestés! Jártatok már úgy, hogy nem olyan színű lett a hajatok, mint ami a festék dobozán van?

Figyelt kérdés
2017. szept. 2. 16:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Most festettem be természetes szőkére, de nagyon sötét.
2017. szept. 2. 16:33
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokat számít, hogy milyen az alapszíned, hogy kevered és mivel, mennyi ideig hagyod rajta! Pontosan ugyanolyan hajszínt szinte sose lehet elérni, még fodrászatban sem.
2017. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
Igen, rögtön a legelső próbálkozásra. Szőke vagyok, barnát akartam de piros lett :D
2017. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Blondie.W ***** válasza:
Sosem lesz olyan, mint a dobozon egy az egyben. SOHA. Én magamnak festem, évek óta, és mindig más árnyalatot választok, mint amilyen "kéne", hogy olyan legyen, ahogy én azt elképzelem. Például, ha én épp közép barna akarok lenni, a szőke hajammal, akkor attól sötétebb barnát vennék..
2017. szept. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!