Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha fiú létemre nagyon szeretek...

Ha fiú létemre nagyon szeretek a hajammal foglalkozni, akkor az minek minősül?

Figyelt kérdés
Imádom,ha puha a hajam, és csillog, ez b*zis dolognak minősül? Minden hajmosaskor hasznalok balzsamot, kenoset és fujosat, néha hajpakolast is, nem hosszú a hajam, kb. 6cm. Nektek erről mi a véleményetek ?

2017. szept. 2. 23:32
 1/6 anonim válasza:
49%
nem ettől leszel b*zi, de nem is valami férfias, és azt hiszem, túlságosan nagy hangsúlyt fektetsz a külsődre, ami könnyen vezet majd nárcisztikus hajlamokhoz és felszínességhez
2017. szept. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Narcizmusnak es/vagy hajfetisizmusnak. Picit tul sokat foglalkozol magaddal, talan mire leirtad ezt a kerdest, kicsit mar fel is izgultal erre a hajas temara, nem igaz? Amig az eletedet, tarsas kapcsolataidat nem befolyasolja negativan, csinald csak, majd kinovod.
2017. szept. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"Ha fiú létemre nagyon szeretek a hajammal foglalkozni, akkor az minek minősül?" - Igényességnek. Nekem személy szerint bejönnek az olyan fiúk akik adnak a külsejükre és nem 2 heets borostával meg sörhassal tespednek a kanapén... Persze abban igazuk van az előttem szólóknak hogy ne vidd túlzásba és ne legyél nárcisztikus hajlamú aki csak a külsejével Foglalkozás, de ahj magadra. Meg kell találni az arany középutat
2017. szept. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Én is szeretek a hajammal foglalkozni...meg úgy általában magammal, a környezetemmel...És neveztek már ennek-annak, de erre a leghelyesebb kifejezés talán a metroszexuális szó, ami a városi létre utal, valamint, hogy a városi férfiak "fejlettebbek", igényesebbek magukkal szemben, odafigyelnek az egészségükre, kinézetükre, -a nevével ellentétben a kifejezés nem utal a férfi valós szexualitására-.

Én extrémebb típus vagyok, mert amellett, hogy hosszú(vagyis a nyugati társadalom szerint nőies) hajam mellett festem is, de egyébként "pasis" vagyok minden másban[bármit is jelentsen az...].

Minél idősebb leszel, remélhetőleg annál kevésbé fog érdekelni mások véleménye és jobban fogsz törődni a saját boldogságoddal. Akit érdekel, nem számít, akinek számít ne érdekeljen!

Én tisztában vagyok a szexualitásommal, önmagammal és ha valaki szavakkal dobálódzik, nem izgat. Ha problémája van velem az maradjon is az Ő problémája! Engem aztán nem izgat. :P

Egyébként 21 éves vagyok és minél nagyobb városban vagyok, annál kevesebben bámulnak meg. ;) ...És én falusi származású vagyok, szóval néha vicces a nagyváros után hazabuszozni és magamban vigyorogni az ítélkező szemeken.

U.i.: Nincs jobb stresszoldó, mint a puha hajammal játszani egy hosszú nap után.(Na jó, talán Max Payne vagy egy kis GTA.) Lehet, fura vagyok, de legalább nem vagyok unalmas. A normális emberek untatnak! Fel a fejjel, cimbora! :D

2017. szept. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem b*zis, ha neked így tetszik és örömet okoz, akkor csináld. :) én nem ítéllek el, aki meg igen, azt sz*rd le.
2017. szept. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igényességnek. Semmi extra nincs benne, valószínűleg attól félsz, hogy azt fogják mondani, hogy b*zis. Nem az. Az én barátom csoki illatú balzsamot, körte illatú dezodort, és sárkánygyümölcs illatú tusfürdőt használ. Sőt, télen kézkrémet is szokott használni. Nincs ebben semmi extra, nem attól férfi a férfi, hogy 2in1 tusfürdő és sampont használ csak, meg elvétve megborotválkozik. :D Nyugodtan használd ezeket.
2017. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!