Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel távolítsam el a bajszom?

Mivel távolítsam el a bajszom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nagyon zavar, hogy a szám fölött van némi szőr. Eddig csipesszel szedtem, de kezd egyre jobban megerősödni. A gyantát viszont nem bírja a bőröm!Mindig nagyon csúnyán letépi! Segítsetek! Ti mit csináltok ellene? Kozmetikushoz nem szeretnék menni...

Ti mit használtok?A válaszokat előre is köszi!

20/L


2010. máj. 26. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ki szoktam szőkíteni. Fodrászkellékesnél lehet kapni szőkítőport, hozzá hidrogén-peroxidot, kb. 1:1 arányban összekeverem, felkenem, és 5-6 perc alatt már szőke is. Néhány hetente kell ismételni.
2010. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A hideggyanta csíkokat, vékony csíkokra vágd ollóval, és azzal, ne egyszerre, hanem részletekben
2010. máj. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vannak érzékeny bőrre való gyanták. lehet mégis kellene hozzá kozmetikus segítsége. amúgy a szőkítés nem feltétlen jó, ha vastagabbak a szálak...
2010. máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A lézeres epilálás életreszóló megoldást jelent. Igaz, nem olcsó, de néhány kezelés után soha az életben nem kell semmilyen gyanta, szőkítés, csipesz.
2010. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mivan akkor ha csak 1-2 sötétebb szál van .?csipesszel elég ha kiszedem?hameg nem gyökerestől jön ki jobban megerősödik.nem?
2010. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mielőtt felrakod a gyantacsíkot, hintőporozd be a "bajszodat"! Tuti, h. nem tépi le a bőrt, de a szőr lejön. Ha nem mered, előbb próbáld ki a kezeden, vagy a lábadon. Gyantázás után meg minden reggel és este száraz fogkefével simizd át a szőrnövéssel ellentétes irányba a bőrödet, hogy elkerüld a szőrbenövést. Karon, lábon lufaszivacs a legjobb erre a célra.
2010. máj. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
tépd le puszta kézzel! nem kell rá semmi! vagy kösd a kilincsre és valakivel rántasd meg ! tuti beválik!ingyen van és gyors!
2010. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Röhögő görcsöt kapta az utolsó hozzászólótól
2010. máj. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát lehet hogy ő azt kapta, de én is!
2010. máj. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!