Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van így bármi értelme a...

Van így bármi értelme a hajápolásnak?

Figyelt kérdés

Olyan sok lányt látok gyönyörű hajjal, és amikor megkérdezem, mit csinálnak a hajukkal, hogy ápolják, rendre az a válasz, hogy sehogy.

Random sampon, random balzsam, ha épp nem felejtik el, de emellé vasalják, festik, nem is kímélik különösebben.

Mégis ilyen szép a hajuk.


Egy ismerősömé pl pont ugyanilyen (ha azt mondaná, az övé a kép, simán elhinném):

[link]


De a többieké is legalább ilyen szép, mint pl:

[link]


Ezzel szemben az enyém meg így fest:


[link]


Rosszabb napokon meg ugyanez, csak nagyhullámos.


Már mindent kipróbáltam a saját márkás termékektől kezdve egészen a professzionálisakig, de végeredményben szinte nincs különbség, és ez már elszomorít.

Már nem látom értelmét, hogy bármennyit is költsek a hajamra, mert nem lesz se több, se selymesebb, se ápoltabb...


2017. szept. 6. 21:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Használok hajpakolást, olajat, hővédőt, odafigyelek az összetevőkre, az étkezésre, a folyadékbevitelre, semmivel nem károsítom, eredeny sehol. Egy ideig vitamint is szedtem (amíg kb allergiás nem lettem rá), de akkor se volt változás.
2017. szept. 6. 21:27
 2/5 A kérdező kommentje:

Mielőtt rákérdezne valaki:

Igen, mindig ilyen kevés volt, nem kihullott vagy hasonló

2017. szept. 6. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Genetika. Az ilyen finom szálú hajat nem szokták ennyire megnöveszteni, félhosszú bubi frizurát csináltass, jobban fog állni. Esetleg egész rövid haj, ha nem idegenkedsz tőle. Az arcodat kitakartad, így nem látjuk az arcformát, amihez a frizurának passzolnia kellene...
2017. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rémesen nézek ki rövid hajjal, volt balszerencsém kipróbálni. Fülig se érő volt a legrövidebb.

Gyémánt alakú arcformám van, rettenetesen előnytelen a rövid haj, egyedül ezért van hosszú.

2017. szept. 6. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Genetika, sajnos, de egy jó minőségű vitaminnal próbálkozhatsz még. Én a natúr ápolás híve vagyok, minél kevesebb legyen a káros, szintetikus dolog benne, esetleg próbáld ki.
2017. szept. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!