Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőr és a haj zsírossága...

FFDP kérdése:

A bőr és a haj zsírossága összefügg?

Figyelt kérdés
Elég problémás a bőröm és a hajam is, szóval ha nem megmosom egyik este, másnap estére már újra meg kell, van ezzel más is így?
2010. máj. 26. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem is hamar zsirosodik a hajam! vegyel a patikbol valamilyen jo sampont es probald a mosast mindig egy nappal tovabb huzni.azaz ha 2 naponta mosol hajat akkor probalj ezutan csak 3 naponta, aztan 4 es igy tovabb.

az arcodra pedig borradirt ajanlanek es napozast...csak ne vidd tulzasba!

2010. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is..elmentem bőrgyógyászhoz, a bőrömre tudott adni gyógyszert, de a hajamra azt mondta, hogy ezt örököltem vegyek olyan sampont ami mindennapi használatra van és ennyi.És a 2. nap már ki sem merek menni az utcára mert szörnyü zsíros az egész:'( pedig mindent kipróbáltam...
2010. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hajam nekem is nagyon zsírosodik, az arcom is T vonalban,de a testem többi része szinte porzik olyan száraz, nem tudom hogy jött össze a dolog, de nem látok közötte összefüggést.
2010. máj. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!