Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért jó az otthoni arc szoli?

Miért jó az otthoni arc szoli?

Figyelt kérdés
Én csak ugy szoliznék hogy az arcomon de nem ugy hogy nagyon eltérő legyen mert púdert és alapozot igy is használok de ezeket nem szeretném már és venni akarok egy arc szolit,de szoliba nem merek elmenni mert félek töle. Meg amugy is tele vagyok ragyával ez a készülék leszárítja majd ?
2010. máj. 26. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem jó

a nyakad meg totál más szinű lesz meg a karod is...hűde szép lesz

ha már pénzt adsz ki érte akkor menj el igazi szoliba...miért félsz attól?

2010. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

talan menyj napozni a strandra vagy az udvarotokra ha van...8-|mindenki csak szoli szoli, tudod te milyen karos? es mennyire oregiti a bort? a pattanasaid ellen meg ne alapozozz meg puderezz, mert csak rosszabb lesz.eltomiti a porusokat!hasznalj valami borradirt.

jah es a termeszetes napozas eltunteti a pattikat ha nem viszed tulzasba

2010. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a nap is káros kedves utolsó hozzászóló :) sőt egyesek szerint károsabb is
2010. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tudom h karos...csak nem akartam tul hosszu hozzaszolast irni.abban nem ertek egyet h talan karosabb a napozas, mint a szoli de tiszteletben tartom a velemenyed O:)
2010. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!