Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek tetszik ez a hajszín?

Nektek tetszik ez a hajszín?

Figyelt kérdés

[link]


[link]

[link]

Szeretném befesteni a hajam valami ilyesmire. Szerintetek szép ez a hajszín?



2017. szept. 10. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
sztem ronda és öreges. ( Mér akarna bárki úgy kinézni mint dédanyám?)
2017. szept. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jól néz ki. Meg kérdezhetném, hogy hány éves vagy?? Mert jól néz ki ez a haj, de attól függ, hogy hány éves hordja.
2017. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek jól áll. Én nem merném bevállalni.
2017. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az tény hogy nem mindnenkinek áll jól. És nem öregít mindenkit. A saját börödtöl is függ. Hgoy a meleg vagy a hideg szinek mennek hozzád.Nekem valalmi ilyesmi a hajam,de nem ez az élénk szürke,inkább fehéres. Mert engem sápasztana.
2017. szept. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép! #1 Azért tűnik öregesnek, mert eddig csak időseknek volt hasonló színű haja, és csak időseknél láttad ezt a színt! 10 év múlva meg majd a fiatal generáció azt hiszi, hogy az idősek akarnak ezzel fiatalabbnak tűnni, vagyis ők már úgy látják, hogy alapból fiatalos szín, nem pedig idős! Attól függ, hogy mit láttál eddig! Szerintem nem ronda! Minden olyan dologtól, ami új, vagy amit még nem láttak, viszolyognak, és rosszabbnak látják, minta régit, még ha egyfolytában is a "változás" szót hajtogatják! Mert sokszor ilyen az ember! Te ne legyél ilyen! Kérdező, ez a hajszín pedig remek!
2017. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és a hideg színek mennek hozzám.
2017. szept. 10. 20:07
 7/9 A kérdező kommentje:
És várom a további válaszokat!:D
2017. szept. 10. 20:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik :)
2017. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. 15 évesnek pláne nem.
2017. nov. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!