Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ha a pasitok megmondja...

Lányok! Ha a pasitok megmondja, hogy neki milyen hajszín tetszik, ti bevállaljátok a festést a kedvéért?

Figyelt kérdés

Én soha senki kedvéért sem festeném be a hajamat, de vannak barátnőim, akik csak, mert a pasijuknak ez, vagy épp az megtetszik, simán alávetik magukat a változtatásoknak.

Ti hogy vagytok ezzel?



2016. okt. 16. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vállalnám be.


Alapból festem, de ha neki más szín tetszene, vagy az eredetit akarná, hát sajnálom, ez vagyok én. Még fodrász nélkül is rengeteg idő meg pénz van ebben, nekem nincs időm más szeszélyének megfelelni.


Én sem várnám el mástól, hogy a kedvemért változtasson.

2016. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem vállalnám be. Szeressen úgy ahogy vagyok, ha nem vagyok számára vonzó keressen olyat aki az.
2016. okt. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 opened paradise ***** válasza:

Bocs,hogy férfiként írok,de én nem örülnék egy ilyennek.

Exem festette egyszer miattam,holott 20x elmondtam,hogy ne. Szeretem az extrémebb színeket,(világos kék,meg ilyenek) és pirosra festette.

Nem illett hozzá és nem csak amiatt.

A hajszín nem is számít. Plusz ha anno valaki úgy jön össze egy lánnyal,akkor ne akarja megváltoztatni.

2016. okt. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én alapvetően sem festeném be a hajam, mert eredeti szőke hajam van és félnék, hogy sosem kapnám már vissza.

De más akaratáért meg pláne nem festetném.

2016. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem.

A pasim ne mondja meg, milyenre fessem a hajam, főleg, ha senki nem kérdezte a véleményét. Ha kikérem a véleményét, akkor se biztos, hogy meg is fogadom.

Ha ruhák tekintetében akarja, hogy hordjak valamit, akkor nagyon szívesen felveszem neki, ha nekem is tetszik, és megveszi nekem.

2016. okt. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a kedvéért nem. ez túl drasztikus változás lenne nekem. de ettől még másnak lehet hogy nem nagy ügy, mint pl a barátnőidnek. nem biztos hogy mindenki olyan véresen komolyan veszi ezt.
2016. okt. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
voltam már hülye, mondjuk akkor még nekem is tetszett a szín.(vörös, majdnem piros inkább) de alig vártam, hogy visszafessem, megutáltam hamar. 1 évig volt olyan kb.
2016. nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!