Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajamal h...

Mit csináljak a hajamal h egyenes maradjon?

Figyelt kérdés
Mikor reggel megyek be a suliba meg szép egyenes de mikor már a sulinak vagyok akkor már tiszta göndör. Mit csináljak h ne így történjen? És mit csináljak a hajamal h tovább tartson benne az egyenesseg? Előre is köszönöm a választ.☺️ ☺️

2017. szept. 11. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Hajlakk
2017. szept. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Örülj neki. Az a levasalt haj az nagyon ciki.
2017. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én minden nap 235 °C-on vasalom a hajam.amint kilépek a házból elkezd a végekunkorodni.ha egy csepp pára is van a levegőben akkor cseszhetem.

pont ma idegesítettem fel magam azon hogy 1 óra vasalás után sehogy se állt. botrány.....brazil cacau max a megoldás...de állítólag az is sokat ront a hajon.

2017. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy göndör, tanuld meg, hogy a göndör hajat hogyan kell beállítani és ápolni, ne vasalj, mert szét fog törni.
2017. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Schwazkopf Strait Styling Glatt hajkiegyenesítő szett. 2500Ft környékén van, három hónapig egyenes, vagy ha nagyon göndör vagy, akkor max hullámos lesz. Kevesen ismerik, alig van róla vélemény. Fodrász kellékesben lehet megvenni. Nekem bevált,nem törte a hajamat sem. Használati utasítása angol,de a neten találsz magyart.
2017. szept. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2017. szept. 13. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!