Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyenre vágassam le a hajam...

Milyenre vágassam le a hajam szerintetek?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon elgyengült a hajam (festéstől vasalástól stb.) és szeretném levágatni, hogy egészségeseb legyen. Most hosszabb, a hátam közepéig ér. Nem volt szinte soha rövid hajam még és úgyis ki szerettem volna próbálni. Azt nem tudom csak, hogy milyen legyen, mert nem túl dús. Nem is kevés de vékonyszálú, puha, szállós és félek, hogy lelapulna. A vállamig minimum le kell vágni, sokkal rövidebbet nem szeretnék. Tudtok esetleg valami jót a hajamhoz ?

2017. szept. 13. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Szerintem ezek nagyon jóók,ha le kéne vágni a hajam ilyen lenne:)

2017. szept. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy valami merészebbet akkor már, akár ilyesmit, szerintem nagyon szexi :)

[link]

2017. szept. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi. A második nagyon tetszik csak kicsit rövidnek tünik
2017. szept. 17. 00:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Rövid, de így mutat jól :) próbáld ki, legfeljebb visszanöveszted utána kicsit hosszabbra, ha nem tudod megszokni.
2017. szept. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett aztán, levágattad azóta? :)
2017. okt. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!