Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet kezdeni ezzel?

Mit lehet kezdeni ezzel?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van hogy fél éve festettem a hajam szőkére de csak ombrera. Gesztenye barna vagyok. 20 éves vagyok sajnos RA-s ès nem sportolok egy éve. Nem tudom hogy jött ez a hūlyeség de majdnem mindennap hajat mosok. Hullik,száraz,gyorsan zsírosodik ès egyáltalán nem nő. Vállig èr. Elvékonyodott élettelen, nagyon töredezik. Sík egyenes,nem vasalom. Póthajat nem akarok. A gyógyszerek miatt nagyon nincs étvágyam így nem helyesen táplálkozom sajnos. Keveset iszok,sokszor beteg vagyok. Most is mandulaműtét előtt állok.

Szeretnék újra hosszú erős vastagszálú hajat. Tudom nincsenek csodák, valami módon helyrehozható a hajam?

Előre is köszi



2017. szept. 14. 03:14
 1/1 anonim ***** válasza:
A mindennapos hajmosást próbáld meg ritkítani, minél sűrűbben mosod annál gyorsabban fog zsírosodni és ettől száraz és töredezik a hajvég. Valószínűleg a mandulaműtét után lassan helyre fog állni, mert a gyulladás elmúlik ami a hajat is nagyon igénybe veszi. Viszont tudatosan igyál sokkal többet, szedj vitaminokat. D vitamint főleg ha beteges vagy és hajvitaminokat is. A legolcsóbb amit dicsérnek a DM-ben kapható 2 havi adag (Haar Vital Komplex) A Forcapil vagy a Harclinic is javít a haj minőségén, de ezek drágábbak. A mozgást is folytasd valamilyen szinten ha rendbe jöttél. Jobbulást !
2017. szept. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!