Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont használjak?...

Milyen sampont használjak? Mitől ilyen törésre hajlamos? Mit csináljak még?

Figyelt kérdés

Borzalmasan törik a hajam,pedig figyelek rá.

Kedden lett vágatva a hajamból (kb 10cm) finom puha volt,ma megmostam és ugyan olyan száraz,törött,kemény hatású.Fodrászom adott olajat a végére,és rendelt nekem krémet vagy mit,amitől puha lesz.De sampon el lett felejtve,h milyen legyen.Most L'orealt használok.Valamint szintén tőlük fésülés könnyítőt,h ne tépjem mikor fésülöm.Fésű is tangle teezer féleség.Hő védőt (Balea)is használok,mert sokat mosom (2 naponta),mert gyorsan zsírosodik.(tudom,h ezzel nem lesz jobb,de nem bírok zsíros hajjal emberek elé menni).


2017. szept. 14. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:
A sampon csak tisztít, semmi ápoló hatása nincs, teljesen mindegy mit használsz nem ezen fog múlni. Ha jól értem kétnaponta hőnek teszed ki, az nagyon durva, ezért törik. Hajszárítót/hajvasalót felejts el ha megakarod növeszteni
2017. szept. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!