Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mért van az, hogy a legtöbb...

Mért van az, hogy a legtöbb lány akinek raszta haja van, sok raszta tincse van?

Figyelt kérdés
Nekem kevés van, huszonvalamennyi tincs és viszonylag vékonyak. Póthajat használnak, vagy idővel bele ragadnak a hajszálak és így vastagodik és többnek tűnik? Vagy hogy megy ez?

2017. szept. 19. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mások tollával, vagyis hajával ékeskednek.
2017. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindkettő előfordulhat. A friss raszta haj elég lapos tud lenni, de pár év alatt megvastagszik (esetleg összeugrik).

https://www.youtube.com/watch?v=OY5Gr1IagOU

2017. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban az ember el tudja donteni mi all jol neki. A raszta az nem valo annak akinek alapbol 4 tincs haja van. Osszes ismerosomnek aki csinaltatott alapbol rengeteg haja volt. De volt akinek hiaba tetszett be latta hogy rohejes lenne mert nagyon keves haja volt. Alapbol meg ritkul tole a haj ha egyszer kiszedik
2017. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az össze kommentelőnek a kommentjét!😃❤ Főleg a 2.-nak, ő segített a legtöbbet!😜 Mégegyszer köszönöm szépen mindenkinek!!
2017. szept. 19. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem alapból sok és vastagabb szálú hajam van + a kihulló hajszálak beletapadnak a tincseimbe. Így van kb 30 vastag tincsem
2017. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is sok hajam van,de 16 vastag tincsem lett ettől függetlenül,de én így is imádom és így is jól nez ki :) nem mindenkinek all jól a sok vékony.

18/rastagirl

2018. febr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!