Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hajammal ha meg...

Mit tegyek a hajammal ha meg akarom növeszteni, de amíg a saját súlya nem húzza le, katasztrofálisan áll? Levágni nem akarom, ha megmosom addig jó amíg meg nem szárad

Figyelt kérdés

2017. szept. 21. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Keratinos hajegyenesítés?

Kicsit drága, de nézz utána, nagyon megéri megcsináltatni. ;)

2017. szept. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
ricinusolaj
2017. szept. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy: felkötve hordod, kivasalod, beszàrítod stb. Ha fiú akkor nem tudom
2017. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, és olyan 5-8 cm hosszú, de göndörödik, mert még nem olyan hosszú h lefele nőjön...
2017. szept. 24. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vasald vagy száritsd be, körkefével kihuzni. A tartos hajegyenesitést az én hajam két hét után ledobta.
2017. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Göndör a hajad, alapból, ennyi.

Nekem is az, még derékig nem ért. Làny vagyok. Nekem is ilyen a hajam, ha megszárítod, borzalmas, szétáll. Ha nincs időm megcsinálni, akkor rám fogják, hogy kócos. Ez a legrosszabb, se nem egyenes, se nem az a szép göndör. Teljesen meg tudlak érteni.

Nekem csak a hajvasaló segített, de neked nem nagyon javaslom, mert nagyon kicsi. Amikor rövidebb volt, be lehetett szépen szárítani. Még vizesen fésüld ki, majd szűkítőfejes hajszárítóval szárítsd meg! Használj hajhabot, meg balzsamot, egyenes hajra valót!

Amúgy én is gondolkodom a keratinos hajkiegyenesítésen, de drága :(

Ez a legrosszabb hajtípus. Gondolom sok és erős is, de jobb, mintha kopasz lennél!

2017. dec. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!