Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy kb. 1 éve voltam utoljára fodrásznál.. most végre hosszú a hajam. Sosem tudnám úgy megnöveszteni hogy mondjuk 3 havonta vágatom. Viszont mondanom sem kell el van töredezve. Nem olyan vészes csak sokkal kevesebbnek néz ki így a hajam mint valójában. Nem tudom hogy elmenjek-e fodrászhoz mert akkor megint lefogja vágni mell felettig érőre és egyrészt mindenkinek olyan van másrészt nagyon utálnám hogy rövid lenne és olyan semilyen. De akkor meg marad az hogy kevésnek tűnik így meg nincs sok értelme.. szerintetek?
2017. szept. 23. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig az egészséges haj mindig szebb lesz, mint a hosszú de egészségtelen/elvékonyodott. Vágass vissza belőle szerintem, mondjuk ne az egész töredezett részt hanem csak pár centit, már azzal is sokkal jobb lesz. Aztán nagyon vigyázz rá, pár hónap múlva vágass megint picit, stb. Így szerintem jobban jársz.
2017. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a probléma hogy a fodrász( akármit mondok)egybe fogja levágni
2017. szept. 23. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz másik fodrászhoz menni esetleg? Vagy szerezz fodrászollót és vágj vissza picit magadnak :)
2017. szept. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan fodrászom, aki rövidre vágta a hajam, bármit mondtam neki. Elmentem másikhoz, aki jól tud hosszabb frizurákat csinálni.
2017. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el másik fodrászhoz!
2017. szept. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!