SOS.hullik a hajam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kétségbe vagyok esve! Pár hete, pontosabban három hete, szeptember elején vettem észre h hullik a hajam. Eleinte azt hittem, hogy az ősz miatt, hiszen minden évben, ősszel lerendezem a hisztit, pánikot, hogy potyog a hajam.

De most tényleg megvagyok rémülve. Máskor alíg jön ki hajam, fésülködéskoris pár szál, hajmosáskor sem több.

Most pedig,ahányszor hozzáérek. a hajamhoz mindig marad a kezemben jó pár szál. A hajmosás pedig kész horror! Mimdenütt a hajam száll. Több gombócot tudok a kipotyogott hajamból összesodorni. Félék. Amilegszörnyűbb az egészben, h úgy látom h a fülem fölötti részen már látszana a fejbőröm is!

Lehetnek a tápkoegészítők az okai a hajhullásomnak?

Elkezdtem edzeni, diétázni. Iszom fehérjét, szedek multivitamint, l carnitine-t... anyám szerint emiatt...

Nem koplalok. Fehérjét, gyümölcsöt, zöldséget napi szinten fogyasztok. Egyedül csak a kenyeret és a csokit, tésztafélékét hagytam el.

Mit tegyek? rettegek...



2017. szept. 25. 06:02
 1/3 anonim ***** válasza:

A hajhagymák borzasztó érzékenyek sok mindenre, így a táplálkozási szokásaid megváltozására is, beleértve a fehérje ivást is.

Először is egy teljes vérkép kellene hogy ki lehessen zárni pár dolgot.

Utána (igaz nem olcsó) az aminexiles hajampullákat tudnám javasolni, én ff vagyok de akkoriba hatottak, igaz nem tudtam fizetni így abba hagytam :( ebből van női meg ff is.


Ami engemet illet 100%-os kiterjedésű hullásom van, vérképem rendben, pajzsmirigyek is, de mindenhonnan jön..

Ha nem áldott volna meg anyum genetikája rettenet dús erős vastag hajjal, akkor ma már rég elment volna az összes hajam, ill alig lenne, de van miből hullania.

2017. szept. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kopasz nem leszel, ne aggódj.

Van jópár vitamin, aminosav, hormonhatású vegyület, ami felturbózza az anyagcserét, emiatt nagyon gyorsan nőhet a haj, és fokozódik a hajhullás, hajcsere.

Nőknél is van korszak, amikor a gyerekkori, sűrű haj átmegy ritkább, de jóval erősebb szálú hajba.

2017. szept. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szedek vitamint két hónapja. Bio Tech Usa Active Women.


Anya nagyon azt szajkózza, hogy a táplálékiegészítőktől hullik, igaza lehet? (bio tech usa -active women, l charnitine, iso whey zero

2017. szept. 25. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!