Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj, ha az élesztőt vízzel...

Baj, ha az élesztőt vízzel nyelem le?

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg, hogy most éppen kipróbálom azt a módszert, hogy ha élesztőt eszek, akkor szebb lesz a bőröm, csak az a baj, hogy az élesztőnek már csak a szagától is hányingerem van...szóval az gondot jelent, ha úgy nyelem le, mint egy gyógyszert? Vagyis csak berakom a számba és egy csomó vizet iszok rá, így nem érzem az ízét...
2010. máj. 27. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
nem baj
2010. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de baj,mert az élesztő elkezdhet kelni a gyomrodba és utána kórházba szállíthatnak. egy kis víz még nem baj,de a nagyon sok fájdalmas következményekkel járhat!
2010. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen,csak magában nyeld le.Förtelmes az íze az igaz,de valóban erjedési folyamat indulhat meg.
2010. máj. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez hujeseg.ezek szerint akkor ameddig a gyomraban van nem is ihat vizet?

mert ugyebar akkor is erjedhet ha ra issza a vizet meg az elott mielot megemesztene az elesztot.

1 apolono

2010. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem baj, de ha fogyózol akkor nem ajánlom az élesztőt.

A benne lévő B-vitamintól éhes leszel.

2010. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. máj. 28. 16:58
 7/8 anonim válasza:
én is élesztőztem :) én úgy csináltam, hogy egy kis tejbe beleraktam az élesztő darabokat és elkevertem meg raktam bele cukrot, hogy iható legyen...mert én sem bírom az élesztőt magába meg vízzel. Nekem nem lett semmi bajom de lehet ez szervezettől is függ.. nekem így bevált :)
2010. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

off: én imádom az élesztőt magában enni! Nincs is annál jobb...nem tom mit nem szerettek rajta :)

nyugodtan igyad vizzel,csak ne tul sokat egyél egyszerre mert felpuffaszt.

2010. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!