Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alfaparf Lisse Design keratin...

Pjudit1209 kérdése:

Alfaparf Lisse Design keratin terápia - Vélemények?

Figyelt kérdés
Aki részt vett ilyen kezelésen, le tudná írni a tapasztalatait? Göndör hajam van, ami a sok vasalás miatt nagyon száraz és törik. Szeretném kipróbálni ezt a kezelést. A fodrászom javasolta, azt mondta, hogy rendbe rakja a hajam szerkezetét és nem lesz ilyen sprőd. Ez mind szép és jó, csak félek, hogy hosszú távon többet árt, mint használ. Mik a tapasztalatok 1-2 hónap után? A válaszokat előre is köszönöm! :)

2017. szept. 25. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Én pont 1 hónapja voltam, nem bántam meg, nagyon megéri és tuti, hogy fogok menni rendszeresen. :)

Nekem a szőkítés tette tönkre (azóta már barna vagyok és nem festem), de amióta megcsináltattam ezt a kezelést, illetve hajegyenesítést, nagyon puha és teljesen egyenes a hajam.

Speciális Alfaparfos samponnal mosom azóta, ami nem olcsó, nem kötelező ezzel mosni, de megéri, mert így elvileg tovább marad egyenes a haj.

Szóval én negatívumot nem is tudok mondani, hajrá! ;)


24N

2017. szept. 26. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már harmadszorra csináltatom meg. A normál lisse design kezeléstől kb. 3 hónapig még a hajvasalót sem kellett elővennem, párás időben sem "szöszölődött" a hajam. Nekem nem göndör, hanem nagyon hullámos, de ettől szép egyenes lett. Viszont most legutóbb az expressz kezelésen voltam, aminél kimarad egy lépés (amikor magas hőfokon vasalják bele a keratint és gőz keletkezik), hát ezzel egyelőre vegyesek a tapasztalataim. Most is puha és könnyebben kezelhető a hajam, de nem lesz teljesen egyenes, és a baba hajak is elállnak, viszont nem kezd el göndörödni. Szerintem nem olyan jó, mint az alap kezelés, ha rákérdeznek, azt válaszd inkább!
2017. szept. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jót tett a hajamnak!! Göndör és kefe hajam van sajnos genetikailag (na meg vasaltam is) és ettől csak dicsérték! Én sem tudok róla rosszat mondani, nekem mondjuk nem 3, de kb másfél, két hónapig maradt egyenes és puha a hajam, utána erősen visszagöndörödött és vesztett a puhaságából, de a fénye megmaradt :) bátran vágjon bele bárki :)


L/24

2017. okt. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!