Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Véleményetek szerint a lent...

Véleményetek szerint a lent linkelt hajszínhez és hajformához milyen fajta/színű melír illene? A hajam körülbelül így néz ki. Az lenne a célom hogy világosabbnak hasson a hajam de az egészet nem akarom befesteni.18/L

Figyelt kérdés

[link] jpg

[link] imageshack. Us/i/b117009910if9. jpg/ [link] imageshack. Us/img407/8335/21ln5. jpg


2010. máj. 27. 21:39
 1/7 A kérdező kommentje:

Elrontottam a linkeket bocsi:


[link]


[link]


[link]

2010. máj. 27. 22:10
 2/7 anonim ***** válasza:

szia:)

szerintem pár lila színű melír tök jó lenne benne:)

persze nem az a nagyon sötét lila, hanem ami látszódik is a sötét hajban:)

illetve más szín is jó lenne benne, a sötéthez megy minden:)

2010. máj. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem tetszik a fekete-szőke párosítás, de csak ha igényesen van befestve pl ha elöl szőke lenne, így ha hátra csatolod, akkor elöl tök jó, hogy szőke. meg ha akarod alul is lehetne az:D
2010. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ha csak "divat" csíkokat akarsz,akkor vmi merész szín pl lila ..nekem is ez van benne:) vagy vmi szép világos szőkét..de csak ha az alap színt akarod feldobni,akkor vmi sötétszőkét vagy világosbarnát:)
2010. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem lila vagy pink, a fekete szőkével nem néz ki jól. de ez csak az én véleményem :)
2010. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszike hogy segítetek... a lila vagy sötét szöke egész jól hangzik:D
2010. máj. 31. 15:53
 7/7 anonim ***** válasza:
zöld
2010. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!