Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fejbőr, erős gombásodás, mit...

Fejbőr, erős gombásodás, mit tegyek ezután? Képpel

Figyelt kérdés

Voltam orvosnál többször is, kaptam "belosalic"-ot (gombaölő) amivel be kell dörzsölni a fejbőrt és sampont is speciálisat.


Ez már 5 éve tart, hiába csinálom a kúrát ha kihagyok 2-3 napot már újra előjön...


Ki kell próbálnom új orvost. Volt már ilyen problémája valakinek? Esetleg tudtok valakiről aki küzdött ilyennel és elmúlt a gombásodás?


Közzéteszek pár fotót, ez a jelenlegi állapot. Illetve amikor ki van rázva a hajamból..


[link]

[link]

[link]

[link]


A segítő válaszokat előre is köszönöm!


22/f



2017. szept. 27. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Keressmásik orvost
2017. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

[link]

A fiam is hasonló problémával küzdött, eddig ez a sampon az, ami hatásosnak bizonyul. Talán neked is segíthet.

2017. szept. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Probáld ki a teafaolajat. Természetes szer, gomba, virus, baktérium ölö hatású. Viszont, nem tudom, h milyen arányban és hogy kell gomba ellen használni, én csak pattanásokra (baktérium miatt) használom. Nekem arra nagyon bevált. Olvass utána neten. Arra figyelj, h 100 %-os tisztaságut vegyél és szárito hatása van.
2017. szept. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A teafaolajat ajánlom én is. Van belőle sampon is. Vagy a Rossmannban lehet kapni 100%-os tiszta teafalojat 30 ml-es kiszerelésben, Altapharma márkájút. Na az egy csodaszer. Hígítani kell, mert nagyon erős. Nekem az nagyon bevált, másfajta gonbára. Már mindent kipróbáltam, orvosról orvosra jártam, rengeteg házi praktikát is néztem, de semmi javulás. Ez segített végül, azíta mindig van belőle itthon.
2017. szept. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem seborreás dermatitis?

Arra sajnos szteroidot adnak. A sulfulatom detergens jó, az általad linkkelt korpára.

2017. szept. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha mégsem hatna amit eddig használtál:

sebészeti beavatkozás előtti bemosdásra használt sterilizáló kézmosót használj a fejbőrödre. Szerintem kétszer naponta. Ha a sűrű szert választod, akkor hagyd rajta ameddig tudod. Nem árt, ha rövid a hajad (ha férfi vagy: tarolj!)

2018. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!