Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egy hétig erős sminkkel...

Ha egy hétig erős sminkkel terhelem az arcom?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem szoktam sok sminket használni. Most viszont egy hétig intenzívebben, erősebb sminket terveztem hordani.

Még csak egy nap telt el, de már így is rosszabb az arcom állapota. Alá krémezek és rendesen tisztitom tonikkal előtte és utána is.


Tudom, hogy bőrtípustól függ, de nagyon el lehet ezzel rontani a bőröm. Nem vagyok pattanásos típus, de most féltem a bőröm.



2017. júl. 18. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Hát ha nem vagy pattanásos típus ne hasznàlj alapozót és probléma megoldva
2017. júl. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Arctisztítót használsz, vagy csak tonikot? Milyen tonikot? Milyen krémet? Milyen alapozót?


Csak mert én 14 éve alapozok, és soha nem voltak pattanásaim.

2017. júl. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Eddig Garnieres tonik használtam az elfogyott, így most egy lemosóját használom. Csak azért kentem fel alapozót mert nagyon zsíros a bőröm és fénylek.

Helyesbítek BB krémet.

2017. júl. 18. 11:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes én úgy 8 éve minden nap sminkelek, ami egy 3 lépéses alapozással kezdődik. Előtte megmosom az arcom és eltávolítom az előző napi maradványait. Semmi krémet vagy speciális lemosót nem használok csak simán az alapozót.

Semmi baja a bőrömnek. Vagyis egy bizonyos szépséghibát takarok a nyakamon, államon emiatt kenem le egységesen az egész arcom.

Semmi probléma egyébként a bőrömmel.

2017. júl. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ha az alapozó alapból nem irritálja az arcod, és rendesen lemosod a sminket, és megtisztítod az arcod, akkor nem kéne, hogy problémát okozzon. A tonik nem arctisztító, egyébként. Sminket sminklemosóval kell leszedni, aztán rendes arctisztító, és csak utána tonik.
2017. júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!