Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szer hozna látványos...

Milyen szer hozna látványos eredményt a hajdúsításban, hajnövesztésben?

Figyelt kérdés
Lassan 10 éve küzdök trichotillo mániával, ez idő alatt kb. felére csökkent a hajam mennyisége, néhány helyen feltűnően ritkás, nem túl esztétikus. Már többféle szert kipróbáltam, van valakinek valami tapasztalata olyan samponnal, hajszesszel, pakolással, kapszulával, vitaminnal,házi praktikával, bármivel, ami látványos eredményt hozna és újra szép, dús lehetne a hajam? Nagyon elkeserít a jelenlegi állapota. Előre is köszönöm!

2017. szept. 28. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
ricinus olajat próbáltad?
2017. szept. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Remélem nem a kopasz postásnőnk vagy.
2017. szept. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, és nem :D

A ricinusolajat egy darabig viszonylag rendszeresen használtam, de egy kínszenvedés volt kiszedni a hajamból, így egy idő után felhagytam vele.

És nem, nem vagyok postás :D

2017. szept. 28. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!