Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csúnya a hosszú haj, ha a haj...

Csúnya a hosszú haj, ha a haj vékony szálú? és lelapul? Hogyan lehet így szép?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon szeretnék hosszú hajat, azzal érzem magam magabiztosnak, de az én hajam nem valami dús. Frissen mosva soknak tűnik, aztán lelapul és annyi neki.
2017. szept. 28. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vékonyszálú, és szép hosszún. Szerencsére hullámos és átlagos dússágú hajam van.

Igaz, gyakrabban kell mosni (mondjuk nekem gyorsan is zsírosodik), heti 3szor szoktam. Ill fejjel lefelé szárítva a következő mosásig lesz tartása.

Ha hosszú hajat szeretnél, ez ne tartson vissza.

2017. szept. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a lelapuló, vékony szálú, töredezett végű hajnál nem sok kiábrándítóbb van. inkább legyen rövidebb, de ápolt hatású, mint fenékig érő, de csúnya.
2017. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!