Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon széll a hajam. Dús, de...

Nagyon széll a hajam. Dús, de vékony szálú, hosszú hajam van. Ahhányszor megmosom, másnap, de még több nap után is, a fejem tetején száll a hajam. Nem símul le, kicsi göndör szálak vannak, hiába fésülöm, fonom be. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igaz az, hogy ha teszek rá az aloe vera növény "jeléjéből" nem lesz ilyen? Fontos!

2016. okt. 20. 20:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Száll*
2016. okt. 20. 20:12
 2/2 anonim válasza:
Ez sampontól is függ, head & shouldersnél nekem is száll, én ha olyat használok akkor mindenképpen befújom lakkal, ha az se sikerül neked, akkor zselé, esetleg használj más sampont, nekem van WU2 is, nagy sárga doboza van, attól nem száll a hajam
2016. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!