Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arckrémeket ajanlotok...

Diaaaaa0218 kérdése:

Milyen arckrémeket ajanlotok zsíros, pattanásos, miteszeres arcbőrre?

Figyelt kérdés

2017. szept. 30. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Teafaolaj

De inkabb kremmanian nezz szet, sok velemenyt fogsz talalni ott:)

2017. szept. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem a teafaolaj nem jött be,nem hatott és főleg hígítatlanul kimondottan büdös.

Én semmilyen normál krémet nem ajánlanék mert az csak ront (tapasztalat)..alapos tisztítás jó arctisztító géppel(foreo "dupe-ok" vagy calrisonic), ami elérhető:

[link]

jó omega 3 olaj(chia olaj, lenmag borágó olaj)

méregtelnítés


jók a retinolos krémek és a csipkebogyó olaj(estére, az is hámlaszt kicsit leviszi a pirosságot és van benne természetes retinol)


hallomásból tudom h ez a 2 termék is kiváló, persze nagyon drágák:

[link]

[link]


jó arcmaszkok amik tisztítanak

dermastamp, hosszútávra gondolkodva tényleg jó évi 5-6x alkalmazva szépen tölti fel a hegeket és a bőrt egyenletesebbé teszi, ránctalanná, a pólusokat szűkíti(erre én "electric derma pent" használok, ebay)

arcszauna heti 1x..10 perc simán aztán 10 perc olajjal(oliva ami jó)na az kitisztít az biztos, de kihoz minden a bőrben rejtőző problémát első körben, sokan ezért hagyják abba.

ha sminkelsz vagy fényvédőzöl akikor "kettős arctisztítás", először egy hidrofil olaj/krém tisztítás után sima, ez kitisztít mindent a bőrről..plusz én "makeup eraser"rel törlöm le a bőröm, kínából rendelve 250 ft-ért darabját, nagyon jók..ez amolyan pihe-puha mikroszálas kendő, tehát nem fog dörzsölni mint amit itthon kapni!

Plusz napi fényvédő ami nem zsíros és nincs tele alkohollal. biodermák jók vagy niod(de az baromi drága)

Remélem segítettem a nézelődésben..nem könnyű de vannak amik hatnak, tapasztalat..

2017. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen elfelejtettem írni ha a legjobb arctisztító a foreo dupe amit vettem tényleg tisztább a bőr tőle, vagy van mg a probling azt is ebayről lehet szerezni , de a foreo szerű gépek jobbak(erősebben pulzálnak), plusz nincs kefe fej csere:)
2017. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a részletes leírást! Most már van ötletem, hogy mit veszek.:D
2017. okt. 1. 15:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Sudocrem-el kenem csak az arcom. Lemosni vagy fertotlenitos szappanna szoktam vagy ha nagyon eldurvul a szitu akkor sima szappan (Abbol is van orvosi, az jo mert fertotlenit is es le is szaritja a pattikat). Tudom szivbol ajanlani a citromkarikat is, a gyumisav jo es a c-vitamin is!
2017. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!