Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajamat újrafesthetem egy...

A hajamat újrafesthetem egy másik árnyalatú festékkel?

Figyelt kérdés

Most Palette Deluxe 678-ra van festve a hajam, ami vörös, viszont most kipróbálnék egy erősebb színt, ami közel van még ehhez a színhez, de intenzívebb. A neve: Palette Deluxe 7-887

Ajánlott hajfesték eltávolító használata vagy nyugodtan használhatom az új festéket a régin? (Bár tudom, hogy ugyanaz a márka meg minden, de mégis...)

Most növesztem a hajamat, szóval hosszabb ideig nem festem vagyis hagyom kopni. Az elég a festéknek?


Ebből: [link]

Ebbe váltanék:

[link]



2017. okt. 1. 05:31
 1/1 anonim válasza:

Szerintem ha sötétebb hajra festessz és sötétítesz az jól át fedi...ha 1-2 árnyalatot világositasz akkor is lehetsz bátor szerintem..

7 évig voltam szőke. A szokites macerasabb művelet..

2017. okt. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!