Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajat csináljak magamna...

Milyen hajat csináljak magamnak max.1 fél óra alatt ballagtatásra?

Figyelt kérdés
Én mindig vasalom a hajam, ha bevan sütne akkor nem áll jól. A frufrumat feltűzném, az még jól áll. Az sem áll jól nekem, ha felvan tupírozva. Félhosszú hajam, barna melírozott. valami feltűzésre is gondoltam. Ha képet tudnátok beilleszteni, azt megköszönném.. puszi
2010. máj. 28. 14:38
 1/3 anonim válasza:

Szerintem az teljesen jó, ha kivasalod, én is mindig vasalom, az is tud szép ünnepélyes és elegáns lenni, ha ápolt, fényes és sima. :) mint pl. ez [link]


Ez is vasalva van, csak annyi h középen el van választva.

De az még jobb és szebb is, ha megmosod, kiszárítod, kivasalod, és oldalra tűzöd egy szép díszes, ezüstös hullámcsattal, egészen elöl a homlokodnál. Én sokszor hordom így :)

2010. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nekem oldalfrufrum van ... :S
2010. máj. 28. 18:45
 3/3 anonim válasza:
Azt is el tudod tűzni, ha nem olyan rövid.(Oldalra.) Vagy hátratűzni.A legrövidebb frufrut is el lehet tűzni, csak próbáld meg vaxxal vagy zselével elsimítani, és nem bújnak ki a szálak.
2010. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!