Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti mit tennétek?

Lányok, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Alapvetően göndör hajam, de borzasztóan néz ki. Nem minden fürt teljesen göndör, ráadásul brutál sok hajam van. Már 1 hónapja minden nap vasalom, de érzem, hogy egyre jobban megy tönkre,ti mit tennétek a helyemben?Én tanácstalan vagyok.

15/L



2017. okt. 6. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én megritkítattnám a fodrásszal. És ha nagyon zavar be is fonhatod például. Ha nme használsz, akkor lezdj el használni hajvédő sprayt, és valamilyen regeneráló balzsamot, vakolást. De szerintem menj el fodrászhoz mindenkáppen, majd megmondja hogyan hizd rendbe😊
2017. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Fodrász.

Fölösleges kínozni magad, a szakember majd ad javaslatokat, hogy mit érdemes kezdeni ilyen hajjal.

Inkább olyan irányba menj, hogy hogyan lehet előnyös frizurákat kihozni belőle, ne feltétlenül megszabadulni próbálj tőle.

2017. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a keratinos hajegyenesítést javasolnám, ha már mindenképpen az egyenes hajról lenne szó.
2017. dec. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!