Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha az évszak szerint festenéte...

Ha az évszak szerint festenétek a hajatokat, akkor milyen színűre festenétek? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Nekem az eredeti hajszínem világos barna.Eredetileg szőke melír volt benne, majd némi vörös, aztán már úgy összekeveredtek a színek hogy a szőkéből kb 5 árnyalat is volt benne. Nyáron ez szép volt, olyan igazi nyári színe volt a hajamnak. Most őszre sok vöröset tetettem bele meg egy kis barnát. Némi szőke is látszódik (na meg az eredeti hajamból is valamennyi), de több a vörös és a középbarna szín. Most igazi őszi színe van, mint a lehullott leveleknek.


A kérdésem az lenne, hogy vajon télre milyenre festessem be? Fehér(ősz) kizárt. Gondolkodtam azon hogy néhány világoskéket teszek bele. Vagy esetleg a fekete téliesebb szín? És tavaszra milyen legyen?



2017. okt. 7. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én télre a feketét választanám, de akkor már teljesen feketét. melír és fekete együtt kizárva, de gondolom te sem ugy gondoltad. szerintem tavaszra kipróbálhatnál valami merészebbet pl egy kevés rózsaszín? szerintem szőkével az nagyon jól nézne ki :D
2017. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tavaszra rose gold. :)

Télire én valami jeges-ezüstös szőkét választanék, ugyanígy melírként, amit leírtál, akár több árnyalatban.

2017. okt. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem festem, mivel nagyon szeretem az eredeti hajszínem (szőke)

Viszont ha csak kéne mondanom egy színt, ami szerintem el tudok képzelni így télre általánosságban, az a csokoládé barna, mivel olyan melegséget áraszt így a téli hidegben.

Nem festeném be hideg színre, ahogy nem szeretek határozott hideg színekbe sem öltözni, vagy azokkal körülvenni magam (nekem ruhában pl a bordó és a piros egyértelműen ideális téli szín a kontraszt miatt)

De ez én vagyok :)

2017. okt. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is valami jeges-ezüstöset tennék bele. Ha a feketénél döntesz, esetleg teljesen feketénél, készülj, hogy nehéz les azt újra szőkéssé varázsolni, én azt hagynám inkább :D
2017. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!