Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti örülnétek, ha ilyen lenne...

Ti örülnétek, ha ilyen lenne a hajatok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval, néhány éve megnövesztettem az amúgy kicsi koromtól rövid hajamat. Azóta mindenki ámul rajta, hogy milyen dús, meg természetes hullámok vannak benne. De én ezt nem így látom. A dússága miatt reggelente kész szenvedés, mire kifésülöm, az erős hajszálak miatt pedig ha kivasalom, folyton visszahullámosodik. Egyébként barna színű, de nyáron annyira kiszívja a nap, hogy a vége mindig vörös lesz, míg a tövénél barna marad. De ez leginkább akkor feltűnő, ha kontyban van.

Szóval nem panaszkodni akarok, és levágni sem szeretném, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre:)



2017. okt. 7. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen hajam van. Van amikor reggel inkább nem is fésülködöm, mert kész szenvedés. Ha kivasalom akkor is jobb esetben enyhe hullámos marad ami fél óra után újra bekunkorodik.

Én elfogadtam, hogy ilyen a hajam. Elfogadtam, hogy nem lehet szép frizurát csinálni mert tele van forgókkal is. Így hagyom ahogy a természet adta. Sokan irigylik. Én meg azokat irigylem akiknek egyenes a hajuk

2017. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kevés és vékony szálú hajam van, szívesen cserélnék veled :D
2017. okt. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szintén vékonyszálú hajam van, néha vágyok vastagabbra, de mivel az enyémet könnyű kezelni (alapból hullámos, ha beszárítom, a következő mosásig egyenes), ill nem is kevés azért (jó, nem szuperdús, de ahhoz amugy is szerencsésnek kell lenni, nem is az a gyakori), megvagyok vele.
2017. okt. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Tökéletesen megvagyok elégedve a hajammal egészséges, egyenes, dús és szőke. Személyszerint nekem nem tetszik a göndör haj és ha még a fejemen is lenne, akkor kínszenvedés lenne a gondozása (gondozás a mániám) :D
2017. okt. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is #4-el érték egyet 😅 nekem is hosszú dús (természetes) szőke hajam van és én is van hogy irigylem a hullámos/göndör hajuakat bár az lehet hogy rajtam idiótán nézne ki :D
2017. okt. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!